Polski
SamSeSprzątaj
2017-06-26 07:57:54
Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z ramki.Jeśli nie rozmumiesz niektórych słów,sprawdź ich znaczenie w słowniku języka polskiego honorarium, rekwizyty, reżyser, atrapa, scena, ekipa filmowa, plener, próby, plan filmowy, ujęcia Filmowcy z Warszawy pojechali w .?., aby nagrać sceny baśni o Czerwonym Kapturku. Podczas pracy na .?. w okolicy Łamianek pojawił się Feluś Pareras. Pies całkowicie się podporządkował uwagom tak że cała .?., była zadowolona z .?. poprzedzających filmowanie. Po jednym z nieudanych .?., pani odpowiedzialna na .?. musiała zastąpić prawdziwą kiełbasę z koszyka Czerwonego Kapturka .?. ze styropianu .?. przybycia Czerwonego Kapturka do domu babci powtórzona, a Feluś troche żałował, że odebrał
Odpowiedź
nataaaXD
2017-06-26 09:20:10

Filmowcy z Warszawy pojechali w plener aby nagrać scenę właśnie o Czerwonym Kapturku. Podczas pracy na planie w okolicy Łomianek pojawił się feluś pareras Pies całkowicie się podporządkował uwagę także to ekipa filmowa była zadowolona z ujęć poprzedzających nagrywanie dalej nie wiem

Dodaj swoją odpowiedź