Polski
lolitka9
2017-06-26 17:38:44
Ułóż i napisz krótki tekst z wyrazami: Wciąż Niesłychanie Operze Muchy Mój Rowerze I nadaj mu tytuł. Daje NAJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź
kkkkkl
2017-06-26 19:06:44

Mój nowy rower Mój starszy brat wczoraj dostał rower, a ja wciąż nawołuję od taty pieniądze aby mi taki sprawił. Niesłychanie często podczas mojej rozmowy z tatą,, mój starszy brat dokucza. Tata,, na moje prośby błagania o rower, odpowiada że jego ostatnie oszczędności przepadły zaraz po wizycie w operze. Na szczęście wczoraj wieczorem, podczas gdy mama zabijała nową łapką muchy, zlitowała sie nademną i zamowila rower w pobliskim sklepie.. Nie moge sie doczekac kiedy już bede jezdzil na nowym rowerze. Mam nadzieje ze pomoglam :)

28101994
2017-06-26 19:07:59

Zwariowany dzień zapowiadał się bardzo interesujący dzień rano miałam pojechać z tatą do sklepu to mój nowy rower stary niesłychanie szybko się zepsuł . Będąc w sklepie wciąż widziałam czarne rowery W pewnej chwili zobaczyłam rower Niebieski bardzo mi się on spodobał ponieważ Niebieski to jest mój ulubiony kolor ,od razu postanowiłam go kupić i wracając z tatą do domu na nim jechałam. bardzo dobrze się jechało lecz w pewnej chwili wpadła mi mucha do oka i bardzo mnie zabolało tata nie chciał żebym była smutna więc zabrał mnie na pyszne lody wieczorem poszłam z babcią do opery na balet .był to bardzo emocjonujący dzień.

Dodaj swoją odpowiedź