Religia
Konto usunięte
2017-06-26 23:34:04
Dokończ zdania. Józef Sebastian Pelczar naśladował w życiu...................... Józef Sebastian Pelczar uczy nas..................................... Kształtuję serce, gdy........................................................
Odpowiedź
koniecznyka
2017-06-27 03:09:30

Józef Sebastian Pelczar naśladował w życiu w Pana Jezusa. Józef Sebastian Pelczar uczy nas miłości do Najświętszego serca Pana Jezusa. Kształtuję serce, gdy jest ono czyste i przepełnione miłością do Boga i ludzi.

immosion
2017-06-27 03:10:45

Witaj :) [1] Józef Sebastian Pelczar naśladował w życiu Chrystusa. [2] Józef Sebastian Pelczar uczy nas miłości i nadziei. Jest ona niezwykle ważna, gdyż mając ją jesteśmy w stanie wierzyć i wyczekiwać obietnic, złożonych przez Boga. [3] Kształtuję serce, gdy modlę się do Boga i jestem miłosierna dla innych. Mam nadzieję, że pomogłam.

Dodaj swoją odpowiedź