Polski
emmo1
2017-06-22 10:48:14
Napisałam historie o dziewczynie która szła ulicą i zobaczyła na ulicy but. Póziniej jechając pociągem czytała gazete i dowiedziała się że zaginoł chłopak. Coś jej podpowiadało że but mogł by należeć do chłopaka. Więc wróciła się do tamtego mniejsca gdzie zobaczyła but żeby zobaczyć czy nie ma więcej śladów. Jak dokończyć tą historie żeby zakończenie było szczęśliwe??
Odpowiedź
raffi10
2017-06-22 13:30:21

Mam taki pomysł, żebyś napisała o różnych jej przygodach, np. Że na tym bucie znajdują się liście rośliny, która rosnie jedynie w miejscu oddalonym o 5 km. Potem tam spotka kogoś kto pozna tego buta i wyruszy z tą osobą ma poszukiwania, a to na przykład bedzie jego dawna zła dziewczyna która nie bedzie chciała jej nigdzie zaprowadzić bo ona go ukryła gdzieś np. w jaskini. Potem ona znajdzie następną wskazowke czyli dorobiona podeszwa przez takiego pana szewca, który pozna tą dziewczyne, bo ten chlopak jemu sie zwierzał i ten szewc wsadzi ją za kratki bo ona w koncu to wszystko palnie przez przypadek. I ta początkowa kobita znajdzie tego chłopaka i sie w sobie zakochaja. ;) Jeżeli to książka to trochę zdynamizuj akcję, trochę dodaj przygód, a jezeli to opowiadanie to trochę to skróć. Mam nadzieję że pomogłam ;)

Dodaj swoją odpowiedź