Historia
Pauu
2017-06-23 03:46:24
[SIÓDMA KLASA] Połącz daną gałąź przemysłu z ośrodkiem miejskim.A. hutnictwo żelaza i produkcja maszynowaB. przemysł włókienniczyC. przemysł ciężkiD. wydobycie węgla kamiennegoE. wydobycie rud żelazaŁódź, Warszawa, Petersburg, Zagłębie Saary, Zagłębie Ruhry, Lyon, Paryż, Londyn, Liverpool, Jekaterynosław, Rostów nad Donem, Drezno, Hamburg, Mediolan
Odpowiedź
malutkaXppp
2017-06-23 06:26:24

A. hutnictwo żelaza i produkcja maszynowa: Warszawa, Petersburg, Zagłębie Saary, Paryż, Rostów nad Donem, Mediolan B. przemysł włókienniczy: Łódź, Lyon, Londyn, Liverpool, Drezno, Hamburg, Mediolan C. przemysł ciężki: Zagłębie Saary, Zagłębie Ruhry, Lyon, Jekaterynosław, Rostów nad Donem D. wydobycie węgla kamiennego: Lyon, Zagłębie Saary, Zagłębie Ruhry, Rostów nad Donem E. wydobycie rud żelaza: Lyon, Jekaterynosław

Dodaj swoją odpowiedź