Polski
strazpozarna2
2017-06-23 10:36:24
ile części bajek ma akademia pana kleksa
Odpowiedź
olkadani
2017-06-23 11:19:46

Więc tak, ,,Akademia Pana Kleksa "składa się z trzech części a każda z bajek : 1-> Akademia a->Ta oraz inne bajki b->Niezwykła opiwieśćMateusza c->Osobliwości Pana Kleksa d->Nauka w Akademii e->Kuchnia Pana Kleksa f->Moja wielka przygoda g->Fabryka dziur i dziurek h->Sen o siedmiu szklankach i->Anatol i Alojzy j->Historia o księżycowych ludziach k->Sekrety Pana Kleksa l->Pożegnanie z bajką 2->Podróże a->Bajdocja b->Cisza morsak c->Abecja d->Kierunek-wyspa wynalazców e->Patentonia f->Arcymechanik g->Walka z szarańczą h>Nadmakaron i->Życiodajne brody j->Podróż w beczce k->Przylądek aptekarski l->Katastrofa ł->Nibycja 3->Tryumf a->Ptasia historia b->Alamakota c->Opowieść Anemona Lewkonika d->Gdzie jest Rezenda? e->Pan Kleks działa f->Alojzy bąbel g->Wyprawa po multiflorę h->Święto królewskiego koguta i->Pożegnanie z przygodą.

Dodaj swoją odpowiedź