Polski
Marab1
2017-06-23 22:40:44
jesteś podróżnikiem ktory wybiera sie na antarktyde odp na pytania -od kilku lat nie rozstaje sie pan z plecakiem i adidasami. tymczasem, teraz zamienia je pan na sanki i stroj termiczny co pana skłonilo do wyprawy na antarktyde? a czego chciał pan spróbowac jak byl pan w wieku 12/13 lat? jakie zwierzęta chce pan sfotografować podczas podrozy na antarktyde? wiem ze ma pan syna w wieku 13lat i ze on nie lubi odrabiać prac domowych z jezyka pol. Jak go pan zacheca do przelamania niecheci? z góry dzieki daje naj plis szybko!!!
Odpowiedź
sowinka
2017-06-23 23:05:58

1. skłoniła mnie temperatura, w moim kraju są teraz upalne dni, a to ma zły wpływ na moje samopoczucie. 2. chciałem zobaczyć, jak to jest, kirdy prowadzi się samochód 3. niedźwiedzie polarne 4. udowadniam mu, że to ma dobry wpływ na jego rozwój osobisty

Dodaj swoją odpowiedź