Język angielski
mas
2017-06-24 02:53:34
Proszę o przetłumaczenie.Tylko nie google tłumacz. Not everyone is sporty, but most people don’t mind walking. In fact, in a recent survey, 80% of adults say they like walking in their spare time and 73% claim that it’s their favourite form of exercise. 94% believe that local authorities should encourage walking and make people of all ages participate. Walking is a natural exercise that helps you stay healthy, control your weight and lower your blood pressure. And almost anyone can do it! You don’t need special clothing or equipment, and it’s easy to fit it into your daily routine. An organisation which might help you when you decide to take up walking is Ramblers. There are over 500 local Ramblers groups in Britain, so most likely there will be one close to where you live. They offer individual advice and leaflets describing walks in different parts of Britain. If you prefer not to walk alone at first, join one of the groups in your neighbourhood. No matter how easy walking seems to be, you should take care. If you don’t know the area, get a leaflet or a map and follow well-used routes. Always tell someone where you’re going and take a mobile phone with you. For more information, see Ramblers’ guide: Walking in Wild Areas.
Odpowiedź
chimaira
2017-06-24 06:42:41

Nie każdy jest wysportowany, ale większość ludzi nie ma nic przeciwko chodzeniu. W zasadzie, w niedawnej ankiecie 80% dorosłych powiedziało, że lubi chodzić w wolnym czasie, a 73% uważa, że jest to ich ulubiona forma ćwiczeń. 94% wierzy, że lokalne władze powinny zachęcać wszystkie grupy wiekowe do praktykowania chodzenia. Chodzenie to naturalne ćwiczenie, które pomaga Ci pozostać zdrowym, kontrolować Twoją wagę i zmniejszyć Twoje ciśnienie krwi. Prawie każdy może to robić! Nie potrzebujesz specjalnej odzieży, ani sprzętu, bo to bardzo proste, by wpleść to w codzienność Organizacją, która może pomóc Ci podjąć chodzenie jest Ramblers. W Wielkiej Brytanii jest ponad 500 lokalnych grup Ramblersów, więc najpewniej nieopodal Ciebie znajduje się jakaś. Oferują indywidualne porady i ulotki opisujące chodzenie w różnych częściach Wielkiej Brytanii. Jeśli nie przepadasz za chodzeniem samemu, dołącz do grupki w sąsiedztwie. To bez znaczenia, jak proste wydaje się być chodzenie, powinieneś o siebie zadbać. Jeśli nie znasz otoczenia, weź ulotkę, lub mapę i podążaj oznaczonymi drogami. Zawsze mów komuś, gdzie idziesz i zabierz ze sobą telefon. Po więcej informacji, zajrzyj do poradnika Ramblersów : Chodzenie w dziczy PS: Ogólnie, chodzi tu nie o jako takie chodzenie, tylko o turystykę pieszą :>

Dodaj swoją odpowiedź