Polski
obora
2017-06-24 12:48:04
Napisz scenariusz na 4 osoby z pokoju kolonijnego. Daje serduszka. Nasze imiona Patrycja Karolina Malwina Lila Proszę o jak najszybszą odpowiedź !
Odpowiedź
aga813
2017-06-24 15:01:05

Pewnego dnia przyjechały cztery dziewczyny na kolonie. Patrycja, Karolina Malwina, i Lila. Jak weszły do pokoju jedna z dziewczynek powiedziała. O JEZUS ! Co to w ogóle za pokój - powiedziała Malwina. Karolina odparła - To normalne, to kolonia, a nie jakiś wypoczynkowy hotel. Dziewczynki rozpakowały się i zajęły swoje łóżka używając telefonów. Patrycja zapytała - Dziewczyny w co gracie ? One odpowiedziały - Nie jesteśmy dziećmi, żeby w coś grać !  Jedna z dziewczyn Malwina zapytała sie - Kiedy obiad, bo moj grubiutki brzuszek głoduje !! ://  A która godzina ? po czym spojrzała w telefon i zobaczył, a następnie powiedziała, za 15 minut - Powiedziała Lila. 15 min. później ...  Pani nauczycielka weszła i poprosiła dziewczynki, aby zeszły na obiad. Dziewczynki zeszły. Zjadły, a następnie wróciły do pokoju. Pani nauczycielka przez głośnik w pokoju ogłosiła, aby wszyscy uczniowie zeszli na podwórko, ponieważ była zbiórka na plaże. Okej, ja się przebrałam, więc już schodzę nie czekam na was .. - Powiedziałą Lila. Malwina rozwścieczona zaczęła się na nią drzeć, aby poczekała. Karolina wtedy dodała - Uspokój się, bo tym zachowaniem tylko pogarszasz swoją sytuację, aby zdobyć przyjaciół. Dziewczynki zeszły. Późnym wieczorem po zwiedzaniu miasta i kąpaniu się w morzu przyszły do pokoju. Malwina nadal zła na Lilę, że nie poczekała na nią odezwała się i powiedziała, że idzie się wykąpać i idze spać. Lila odpowidziała - Dobrze idź. Malwina powidziałą - Nikt o zdanie się Ciebie nie pytał ! i weszła do łazienki. Kiedy Malwina się kąpała dziewczynki myślały jak zemścić się na Malwinie za jej zachowanie, myślały, myślały, aż w końcu wymyśliły !  Patrycja powiedziała - Gdy ona pójdzie spać weźmiemy bitą śmietanę, oraz zieloną farbę do włosów, i bitą pozmarujemy jej rękę, aby wstając się nią posmarowała, a zieloną farbą pomalujemy jej włosy :) Dziewczyny się zgodziły. Kiedy Malwina wyszła i zasnęła zrealizowały swój plan. Przegadały całą noc, a nad ranem Malwina była wściekła, ale one jej wytłumaczyły dlaczego tak zrobiły, Malwina była już przez resztę koloni wyluzowana.        I TAK SIĘ TO SKOŃCZYŁO ELO !

Dodaj swoją odpowiedź