Przyroda
wikiPedia01
2017-06-24 16:54:04
Wyobraź sobie że jako pierwszy czarodziej odkryłeś nowe fakty na temat tentakul afrykańskich i piszesz o tym artykuł do Proroka Codziennego. Minimum 8 zdań
Odpowiedź
rubixd
2017-06-24 21:18:14

Witajcie czarodzieje, w dzisiejszym numerze dowiemy sie co to jest 'TENTAKUL AFRYKAŃSKI'. Więc jest to magiczna trąba powietrzna występująca tylko w Afryce. Jej fenomen polega na tym, że każdy mugol, który znajdzie się w pobliżu stanie się czarodziejem tak zwanej brudnej krwi. Z kolei każdy czarodziej znajdujący się w w tym miejscu stanie się mugolem oraz zapomni o świecie magii. Niestety z zaufanego źródła dowiedziałam się, że istnieje eliksir, który przywróci pierwotny stan człowieka. Niestety jet bardzo trudny w wykonaniu i potrzeba do tego 14 miesięcy i 14 dni a najmniejszy błąd zabije każdego, nawet Sami Wiecie Kto tego nie pokona. Więc Ministerstwo Magii zabrania zapuszczać się w tamte tereny. Oczywiście premier mugoli został poinformowany o zagrożeniu. Oczywiście to zjawisko nie powstało samoistnie, ktoś maczał w tym swoje brudne paluchy. Informacje zdobyte przez nasze Ministerstwo zostaną opublikowane w następnych numerach.                                                          Artykuł wyszedł z pod pióra Ritty Sketter. liczę na naj

Dodaj swoją odpowiedź