Polski
kuj
2017-06-24 21:34:14
rozwiń każde zdanie dodając określenia do podmiotu i orzeczenia kwiaty rosną piłka leci rybki pływają pies leży mama sprząta ala jedzie asia maluje dzwonek dzwoni lustro wisi obraz wisi przyjaciel wspiera rybki pływają tata gotuje
Odpowiedź
Konto usunięte
2017-06-24 22:36:19

Piękne kwiaty szybko rosną Duża piłka szybko leci Kolorowe rybki leniwie pływają Biały pies długo leży  Kochana mama sprząta dom Niewysoka Ala jedzie na rowerze Dzwonek u drzwi piskliwie dzwoni Okrągłe lustro wisi wysoko Drogi obraz wisi nisko Najlepszy przyjaciel najlepiej wspiera Zmęczony tata gotuje pyszny obiad

sokka
2017-06-24 22:37:34

kwiaty rosną U babci Jadzi kwiaty rosną dosłownie wszędzie. piłka leci Jej piłka leci dalej niż Krysi. rybki pływają  W akwarium Huberta małe rybki pływają. pies leży Czarny pies leży w przedpokoju. mama sprząta Od rana mam sprząta w garażu. Ala jedzie Jutro Ala jedzie na obóz. Asia maluje. Uzdolniona Asia maluje pejzaże na wystawę. dzwonek dzwoni Od rana uporczywie dzwonek dzwoni w moim telefonie. lustro wisi W przedpokoju na ścianie lustro wisi. obraz wisi Ogromny obraz wisi w pokoju dziadka. przyjaciel wspiera Dobry przyjaciel wspiera w każdej potrzebie. rybki pływają Małe rybki pływają w słoiku. tata gotuje Od rana tata gotuje bigos.

Dodaj swoją odpowiedź