Polski
maryyy17
2017-06-25 00:52:24
Kto pomoże muszę napisać test z filmu pan poper i jego pingwiny muszą być dość trudne i proszę odpowiedz na te pytanie bardzo prosze o szybkie rozwiązania pytania
Odpowiedź
przyjstojny12
2017-06-25 05:06:51

1. W którym roku odbyła się premiera filmu „Pan Popper i jego pingwiny"? - Premiera odbyła się w 2011 r. 2. Jakiej produkcji jest fim? - Film wyprodukowano w USA. 3. Jaki to gatunek filmu? - Jest to komedia familijna. 4. Kto gra główną rolę? - Główną rolę w filmie zagrał komik Jim Carrey. 5. Kto oddał głos postaci pana Poppera w polskiej wersji językowej? - W wersji polskiej udzielił głosu Popperowi  Waldemar Barwiński . 6. Co w spadku dostaje tytułowy bohater? - Dostaje w spadku sześć pingwinów. 7. Po kim dziedziczy pingwiny? - Pingwiny dziedziczy po ojcu. 8. Skąd przychodzi dziwna paczka do Poppera? -  Dziwną paczkę  otrzymuje z Antarktyki. 9. Czym zajmował się zawodowo Popper? - Popper jest agentem  nieruchomości mieszkającym  na Manhattanie. 10. Ile dzieci ma pan Popper? - Ma dwoje dzieci. 11. Z kim mieszkają dzieci? - Dzieci mieszkają z mamą, gdyż rodzice są rozwiedzeni. 12. Kim był ojciec Poppera? - Był podróżnikiem. 13. Jak na bohatera wpływa posiadanie pingwinów? - Popper  zrozumiał, co tak naprawdę liczy się w życiu, że najważniejsza  jest rodzina.

Dodaj swoją odpowiedź