Polski
zunka
2017-06-25 02:07:34
Kto to zrobi to dam najlepsze tylko to zróbcie pozdrawiam To tylko jedna kartka Proszę was
Odpowiedź
Forty40
2017-06-25 04:47:29

12 ta dziura rodzaj żeński to niemowle rodzaj nijaki ta pokrzywa rodzaj żeński to pole rodzaj nijaki ten mak rodzaj męski to drzewo rodzaj nijaki ten irys rodzaj męski ten zegar rodzaj męski to okno rodzaj nijaki to niebo rodzaj nijaki ta babcia rodzaj żeński ten dziadek rodzaj męski ten plecak rodzaj męski ta ksiazka rodzaj żeński 13 wlasne Wisła Kraków Pacyfik Nil Olsztyn Hiszpania Anna Bałtyk Warszawa Kampinoski Park Narodowy pospolite pieniądze telefon drzewo pies człowkiek piasek komputer las mama ulica morze 14 rzeka - Nil stolica - Warszawa morze - Bałtyk miasto - Kraków wyspa - Wolin państwo - Szwecja 15 ten chlopiec... to okno... różnica to... ten film... to dziecko... ta żyrafa.... zawodnicy stoją... iloraz to... ta ksiażka...

Dodaj swoją odpowiedź