Polski
moniaxo
2017-06-25 10:12:44
Zadanie 15. Rób na bieżąco przez tydzień w zeszycie krótkie zapiski związane z codziennymi zdarzeniami. Zapisuj daty. ------------------ Proszę krótko opisać każdy dzień od poniedziałku do niedzieli.
Odpowiedź
hulana
2017-06-25 10:56:00

Ad.15. 03.02.2017  Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo zaskakujący. Razem z rodzicami poszłam na spacer do parku by pooglądać zwierzęta. Natrafiliśmy na wiewiórki, które biegały między ludźmi i szukały pożywienia. Jako, że miałam przy sobie paczkę orzeszków zaczęłam je dokarmiać. Zwierzęta od razu zgromadziły się wokół mnie. Byłam bardzo szczęśliwa, to było niesamowite doświadczenie!  04.02.2017  Dzisiaj temperatura na zewnątrz wynosiła ponad 30°C, więc dzień cały dzień spędziłam na plaży. Razem ze znajomymi świetnie się bawiliśmy grając w piłkę siatkową oraz taplając się w czystej wodzie jeziora. Atmosfera była świetna! Pod wieczór zrobiliśmy ognisko, na którym śmialiśmy się i jedliśmy kiełbaski. Było bardzo zabawnie, może wkrótce to powtórzymy?  05.02.2017 Gdy wstałam byłam bardzo niewyspana. Do wieczora nie miałam zajęcia, bardzo się nudziłam. Dopiero po powrocie mamy z pracy zapomniałam o niedogodnym stanie i pograłam razem z nią w bierki. Nie mogę doczekać się jutra.  06.02.2017 Dziś byłam na zakupach. Odwiedziłam mnóstwo sklepów w poszukiwaniu letniej, przewiewnej sukienki, przez co bardzo bolą mnie nogi. Dopiero po trzech godzinach szukania natrafiłam na dopasowane ubranie. Jestem z niego bardzo zadowolona.  07.02.2017 W końcu udało mi się spotkać z Anią! Czekałam na to cały rok, ponieważ odległość jaka nas dzieli jest bardzo duża. Gdy już dotarłam do miejsca spotkania miałam problem by ją rozpoznać, ogromnie się zmieniła. Zamiast długich, blond włosów ma grzywkę i kosmyki przed ramiona koloru czerwieni. Wygląda świetnie. Może powinnam wziąć z niej przykład i też coś zmienić w swoim wyglądzie?  08.02.2017 Kolejny dzień spędziłam z Anią. Byłyśmy w kinie na nowym bestsellerze, który polecili mi znajomi. Był to horror, więc bardzo się bałam. Na szczęście nie byłam sama, więc czułam się nieco bezpieczniej. Po seansie poszłyśmy na pyszne lody do nowo otwartej kawiarenki. Bardzo podobał mi się jej wystrój, chciałabym w przyszłości pójść w tym kierunku podczas urządzania własnego mieszkania.  09.02.2017 Dzisiaj Ania musiała już wrócić do siebie, do Wrocławia. Pożegnanie było bardzo smutne, wzruszyłam się, gdy w ramach przyjaźni wręczyła mi łańcuszek z grawerowanym napisem. Szkoda, że tak szybko minął nam ten czas, mam nadzieję, że szybko spotkamy się ponownie, bo już zaczynam za nią tęsknić. 

Dodaj swoją odpowiedź