Język niemiecki
Justyna1990
2017-06-25 19:12:34
Prosze o sprawdzenie i poprawe bledow: kociolek rybaka - Fischertopf (Fischsuppe mit Meeresfrüchten), serviert im Kessel Matias w oleju z papryką i piklami. Majeshering in Ől mit Paprika und Pickels Tatar z łososia na czosnkowej grzance. Lachstatar serviert mit Knoblauchtoast Sałatka z kozim serem, melonem, rukolą i sosem winogronowo-brzoskwiniowym na carpacio z buraka. Salat mit Ziegenkäse, Melone, Rucola und Traube-Pfirisch Sauce mit roter Ruebe-Carpaccio Krewetki w sosie czosnkowo- bazylikowym z grzanką. Garnelen in Knoblauch-Basilikum Sauce mit Toast Panierowane krążki z kalmara z wyborem 1 z 3 sosów ( czosn.-ziołowy, brzoskwiniowo-limonkowym, sweet chili). Panierte Kalmarringe mit einer von drei Soβe zur Auswahl ( Knoblauch-Kräuter-Sosse, Pfirisch-Limone-Sosse oder sweet chili-Sosse) Bruschetta pół na pół : pieczarka, pomidor. Bruschetta halb und Halb : Pilze, Toamaten Ciastko brownie z bitą śmietaną Brownie Kuchen mit Schlagshane Panna Cotta z frużeliną z wiśni Panna Cotta mit Kirsche-Sosse Halibut z patelni w cytrynowo maślanej otoczce podawany z warzywną kaszą pęczak i sosem winno-maślanym. Sałata winegret te - ? Łosoś z pieca podawany na tagiattele wraz ze szpinakiem andaluzyjskim i sosem balsamicznym Lachs aus dem Ofen, serviert mit andulusischen Spinat-Bandnudeln und Balsam-Sauce Dorada pieczona z jabłkiem na palonym maśle i puree chrzanowym. Sałata winegret te. Goldbrase mit Äpfel auf geröstete Butter und Merrettich-Puree. Salat Vinaingrette Grillowany filet drobiowy podany w towarzystwie konfitury z czerwonej cebuli. Gegrilltes Hähnchenfilet, serviert mit roter Zwiebelkonfitüre Tradycyjny schabowy z ziemniaczkami pieczonymi i burakami zasmażanymi Traditionelles Schweineschnitzel mit Bratkartoffeln und gebratenten Rüben Rolada wołowa w sosie pieczarkowym z kluskami śląskimi i modrą kapustą. Rindfleischroulade mit Chamignonsoβe mit Knödel und rotem? Kohl Zawijas z piersi z kurczaka z szpinakiem kaparowo-pomidorowym podany z polentą, sosem jarzynowo-śmietankowym i buraczkami zasmażonymi. Hähnchenbrust-Roulade mit Kapern-Tomate-Spinat, serviert mit Polenta, Gemüse-Sahne-Sauce und gebratenen Rüben
Odpowiedź
pusia1606
2017-06-25 23:52:26

kociolek rybaka - Fischertopf (Fischsuppe mit Meeresfrüchten), im Kochkessel serviert (---> moze po prostu Fischerkessel ?) Matias w oleju z papryką i piklami.-  Matjeshering in Ől mit Paprika und Pickels Tatar z łososia na czosnkowej grzance. - Lachstatar (serviert) auf Knoblauchtoast Sałatka z kozim serem, melonem, rukolą i sosem winogronowo-brzoskwiniowym na carpacio z buraka. - Salat mit Ziegenkäse, Melone, Rucola und Trauben-Pfirsich Sauce mit Rote-Bete-Carpaccio Krewetki w sosie czosnkowo- bazylikowym z grzanką.- Garnelen in Knoblauch-Basilikum Sauce mit Toast Panierowane krążki z kalmara z wyborem 1 z 3 sosów ( czosn.-ziołowy, brzoskwiniowo-limonkowym, sweet chili). - Panierte Kalmarringe mit einer Soβe Ihrer Wahl: Knoblauch-Kräuter-Sosse, Pfirsich-Limone-Sosse oder Sweet Chili Sosse. Bruschetta pół na pół : pieczarka, pomidor.- Bruschetta 50/50 : Pilze, Tomaten Ciastko brownie z bitą śmietaną - Brownie mit Schlagshane Panna cotta z frużeliną z wiśni- Panna cotta mit Kirschgelee Halibut z patelni w cytrynowo maślanej otoczce podawany z warzywną kaszą pęczak i sosem winno-maślanym. Sałata winegret te - ? Heilbutt aus der Pfanne mit Zitronen-Butter-Sosse , serviert mit Graupen und Wein-Butter-Sauce. Salat mit Vinaigrette(sauce) Łosoś z pieca podawany na tagiattele wraz ze szpinakiem andaluzyjskim i sosem balsamicznym - Lachs aus dem Ofen serviert mit Tagliatelle, andalusischemn Spinat und Balsamsauce Dorada pieczona z jabłkiem na palonym maśle i puree chrzanowym. Sałata winegret te. - Goldbrase gebraten mit Äpfel und gerösteter Butter mit Meerrettich-Püree. Salat mit Vinaigrette(sauce) Grillowany filet drobiowy podany w towarzystwie konfitury z czerwonej cebuli.  - Gegrilltes Hähnchenfilet, serviert mit Zwiebelkonfitüre aus roten Zwiebeln Tradycyjny schabowy z ziemniaczkami pieczonymi i burakami zasmażanymi- Traditionelles Schweineschnitzel mit Bratkartoffeln und gebratenten roten Rüben Rolada wołowa w sosie pieczarkowym z kluskami śląskimi i modrą kapustą.- Rindfleischroulade mit Champignonsoβe, schlesischen Knödel und Rotkohl. Zawijas z piersi z kurczaka z szpinakiem kaparowo-pomidorowym podany z polentą, sosem jarzynowo-śmietankowym i buraczkami zasmażonymi.- Hähnchenbrust-Roulade mit Spinat, Kapern und Tomaten, serviert mit Polenta, Gemüse-Sahne-Sauce und gebratenen roten Rüben

Dodaj swoją odpowiedź